מהי הולוגראמה ?

מדבקת הולוגראמה על גבי סוללת טלפון סלולארי
מדבקת הולוגראמה על גבי סוללת טלפון סלולארי
"הולוגרמה" (hologram), מושג שבוודאי שמעתם לא פעם ולא פעמיים במהלך חייכם ובטח אתם גם זוכרים היטב שראיתם ומיששתם אחת... כי כאשר אנחנו פוגשים הולוגרמה אנחנו נהנים מחוויה ייחודית שאינה דומה לשום דבר אחר.

הולוגרמה זוהי יצירה רבת ממדים ומכאן כוחה, היא מפעילה אצלנו את כל החושים.

אנחנו פוגשים הולוגרמות בד"כ על גבי כרטיסי אשראי ומוצרים פיננסיים, מכשור או ציוד רפואי, תמרוקים, כרטיסים להופעות, מכשירים סלולאריים, בתעשיית המוסיקה, על גבי תעודות רשמיות ומסמכים, רכיבי חומרה, תוכנה, ראשי דיו, במוצרי מזון, בתעשיית המשקאות והאלכוהול ועוד.

הולוגרמה שייכת למשפחת הטכנולוגיות האופטיות ובשנים האחרונות הפכה שם נרדף לאימות, אחריות ומיתוג.
אין זה משנה באיזה מקום בעולם תהיו, מהר מאוד תגלו כי כיום משמשות תוויות הולוגרמה לצרכי אבטחה ומהוות גושפנקא למקוריות המוצרים אותם אנחנו רוכשים, צורכים ומשתמשים מדי יום ביומו.

המילה הולוגרמה היא במקור מילה יוונית שפירושה בעברית "התמונה כולה". אכן כאשר אנו מתבוננים בהולוגרמה, ואין זה משנה מאיזו זווית נסתכל, נחוש שאנו מקבלים דימוי חי ושלם. ההולוגרמה נוצרת באמצעות התאבכות שתי קרני לייזר; אלומה אחת מאירה את סרט הצילום ומכונה גם קרן ייחוס, ואלומה נוספת, מאירה את האובייקט. לאחר הפיתוח מאירים את סרט הצילום בזוויות מדויקות והאור המוחזר ממנו יוצר תמונה בעלת אפקט אופטי מרשים ומיוחד.

איך תרצו את תווית ההולוגרמה שלכם?
תווית הולוגרמה היא למעשה מדבקת מקור. מעין מדבקה ייחודית המוטבעת בצורות מגוונות על גבי מוצרים שונים. הולוגרמות מגיעות בשלל תבניות ודפוסים, כל שעליכם לעשות זה לבחור:
(3D) - תמונה תלת ממדית שנותנת תחושת עומק.
(Kinetic) - דגמים קינטיים ודפוסים גיאומטריים המפגינים שינויי צבע ותנועה: סיבוב, הטיה וכדומה.
(Multi Channel) - תמונה רב ערוצית המכילה דימויים מתחלפים, ולכל דימוי ערוץ צפייה נפרד.

סימני אבטחה נסתרים
על גבי תווית ההולוגרמה מוסיפים בתהליך הייצור, מספר סימני אבטחה נסתרים.
סימני אבטחה נסתרים אלו נמסרים אך ורק למנהל המותג המזמין בלבד.
על ידי שימוש
בציוד בדיקה ואימות,ניתן יהיה לזהות בבירור בהמשך האם מדובר במוצר המקורי.

תוויות הולוגרמה - תו הזיהוי שהוא רק שלכם!
לא בכדי הפכו תוויות ההולוגרמה לתו זיהוי מובחן וחותמם הייחודי של חברות וארגונים רבים ברחבי העולם. האפשרות להטביע בהן אמצעי זיהוי אופטיים מיוחדים ומורכבים לצד העובדה שלא ניתן לעשות בהן שימוש חוזר, הביאו להחלשת תעשיית הזיוף באופן משמעותי, והפכו את הלקוחות לבררניים וחכמים הרבה יותר. יתרה מכך, היכולת לצקת את לוגו החברה לתוך תווית הולוגרמה ורפרטואר האפקטים החזותיים הזמינים לרשותנו כיום, תורמים לבידול המותג.

רק השילוב המושלם של החזר הברק המסוים, העובי הספציפי, העיצוב הייחודי, הדבק המותאם באופן מושלם למוצר וסימני האבטחה הבלעדיים יקנו ללקוח וכן לקהל לקוחותיו הנאמן את חותם האמינות והמקוריות.