למה סייפטי הולוגרם ?

Safety Hologram
Safety Hologram
שאלה מצוינת!

אבטחה - כאשר אתם בוחרים ב סייפטי הולוגרם אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי שיקולי אבטחה נמצאים תמיד בראש מעינינו.

איכות נטולת פשרות -
אנו עושים שימוש במיטב החומרים והכלים ועומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר של האיגוד הבינלאומי לייצור הולוגראמה (IHMA), וכן בתקנים ISO 9001 , ISO 14001 ו-OHSAS 18001.

שירות כולל - החברה מספקת שירות מקיף ומלווה את הלקוח מהשלב הראשון ועד לפרט האחרון. נסייע לכם לעצב את התווית האידיאלית ביותר למוצר שלכם בהתאמה מושלמת למידות, למשטח, לטמפרטורה ולמאפיינים הייחודיים שלו. נבצע התאמת הדבק למוצר ואם תרצו גם את האפשרות שהתווית תשמיד עצמה בכל ניסיון של הסרה / העברה למוצר אחר.

ציוד הדבקה - נספק לכם
אקדח הדבקה / ציוד הדבקה שייעל באופן משמעותי את תהליך הטמעת התוויות ויחסוך לכם זמן יקר וגם כסף.

הון אנושי - סייפטי הולוגרם מונה אנשי מקצוע מיומנים ומוכשרים אשר מאחוריהם ניסיון עשיר ויכולת מוכחת לספק מענה מקצועי ומקיף ללקוחות בכל קנה מידה, וכל זאת מתוך ראייה מערכתית כוללת.

ביטחון ודיסקרטיות - אנו בסייפטי הולוגרם יודעים שאתם מפקידים את ביטחון המותג שלכם בידינו ולכן מחויבים לסודיות, רגישות, יסודיות וביקורת קפדנית.

פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית - כשמדובר בנושא חשוב כמו אבטחת מוצרים ומניעת זיופים, אין מענה אחד ויחיד לכל פרויקט. אנו מתאימים לכל לקוח את פתרונות האבטחה האופטימאליים עבורו.

שירות מכוון לקוח - הלקוח הוא אף פעם לא עוד מספר בעינינו. אנו דוגלים במתן יחס אישי ואדיב, וקהל לקוחותינו נהנה מזמינות גבוהה, נגישות ומענה מהיר.

טכנולוגיה מתקדמת - סייפטי הולוגרם היא חברה דינאמית המתאימה את עצמה להתפתחויות הכי חמות. אנחנו עומדים בחזית הטכנולוגיה, וכל פעילותינו מבוססת על מיטב המכשור הטכנולוגי הקיים.

מחירים אטרקטיביים - סייפטי הולוגרם מציעה מוצרים איכותיים במחירים סופר תחרותיים.

איכות המוצר - אנחנו בטוחים באיכות המוצר שלנו ולכן מעניקים לקהל לקוחותינו אחריות מלאה ל 6 חודשים לפחות ממועד הקניה.